Охорона ОБ’ЄКТІВ

Основний комплекс заходів з охорони стаціонарних об’єктів включає в себе:
1. Чергування на об’єкті силами одного і більше охоронців;
2. Контроль і дотримання затвердженого Замовником порядку відвідування об’єкта, вїзду і виїзду автотранспорту і т.д.;
3. Контроль збереження вхідних дверей, запірних пристроїв, решіток та пломб опечатаних приміщень, зданих під охорону;
4. Прийняття передбачених Замовником і Законами України, заходів до осіб, які порушують встановлений порядок відвідування об’єкта, або правила внутрішнього розпорядку, а також до осіб, дії яких містять ознаки протиправних діянь;
5. Виробництво періодичних обходів території об’єкту, що охороняється на предмет проникнення осіб, дії яких носять протиправний характер, а також загрожують цілісності майна замовника.
6. Виклик мобільної групи реагування, за допомогою Тривожною кнопки.

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА.

Напрямок охоронної діяльності – пультова охорона об’єктів з підключенням до централізованого пульту охорони об’єктів різних форм власності, як індивідуальні місця проживання, так і торгові, промислові приміщення.
Дана послуга реалізується як комплекс умов з приймання та обробки сигналів що надійшли з об’єкту охорони і екстреного виїзду мобільної групи реагування по сигналу «ТРИВОГА». Час прибуття від 2 до 5 хвилин.
-тривожна кнопка виклику мобільної групи реагування.

ТРЕНУВАННЯ І ТРЕНІНГИ.

Громадська організація «Альянс Контроль» на базі охоронної компанії «Альянс Контроль» проводить загальноосвітній курс з тактико-спеціальної та фізичної підготовки співробітників охоронних структур і цивільних осіб. (Модульна система підготовки) По закінченні видаємо Сертифікат по курсу Модуля.