Фотоотчет клуба единоборств

Фотоотчет клуба единоборств

З 26 по 28 січня 2021р. в місті Дніпро проходив відкритий зимовий турнір з боксу серед школярів. У змаганнях брали участь 215 спортсменів які представляли Львів, Івано- Франківськ, Одесу, Харків, Полтаву, Черкаси а також Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області. СК « Альянс Контроль» представляли п’ять наших спортсменів .До Києва повернулися з двома золотими, двома срібними і однією бронзовою медалями

Кравець Олексій — 1 місце

Цяцюк Арсен -1 місце

Несходимов Вадим- 2 місце

Пітек Іван -2 місце

Ящишин Кирило- 3 місце

Вітаємо переможців а також нашого тренера Ярового Івана Геннадійовича!

18- 20.02.21 року проходив Чемпіонат Київської області з боксу серед юнаків 2005 — 2006 р.н. в місті Бровари. Маємо такі результати:

Сябренко Максим- 1 місце

Павлуша Данило -2 місце

Скорич Назар — 2 місце

З 01 по 12 березня в Київському Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного проходять навчально тренувальний збір до Чемпіонату України серед юніорів з боксу у Кривому Розі з 16.03 — 21.03. 21 року. Наші спортсмени СК

« Альянс Контроль».Бондарь Микита, Несходимов Вадим, Сябренко Максим,Шевченко Ярослав,Янін Іван, Ящішин Кирило, Цяцюк Арсен .Приймають активну участь, вдосконалюють техніко — тактичну майстерність і набираються досвіду з кращими боксерами Київа і області.

21.03.2021 р. пройшов турнір «Юний каратист» ( 5,6,7,8,9років) з кіокушинкай карате

Маємо такі результати:

Михалюк Аріна — 1 місце

Стешенко Микита — 1 місце

Панчук Марія — 2 місце

Ринда Марк — 3 місце

Крекотень Віталій — 3 місце ,Терещенко Шамель — 3 місце,

Клімов Олександр, Фіщенко Владислав,Руденко Максим, Крамарчук Давид, Ковальчук Микола, Бабінцев Владислав, отримали диплом учасника змагань.Вітаємо спортсменів а також їх тренера Навоєва Олександра Вячеславовича.

Переверзава Софія — 1 місце

06- 07 лютого 2021 р. Спортивний клуб « Альянс Контроль» приймав участь у відкритому чемпіонаті СК « МОНОЛІТ» в м. Києві з Кіокушинкай карате Вихованці тренера, Навоєва Олександра Вячеславовича.

Клімов Олександр -1 місце

Михалюк Аріна — 1 місце

Переверзов Олександр- 1 місце

Фіщенко Владислав- 1 місце,

Руденко Максим- 1 місце, Цікаленко Платон — 1 місце,

Ринда Марк — 1 місце, Крекотень Владислав — 1 місце,

Багрій Максим — 1 місце ,

Крекотень Віталій — 1 місце,

Красильніков Артем -2 місце,

Харченко Михайло — 2 місце ,

Чижук Ярослав — 3 місце ,

Мельник Ростислав — 3 місце.Ми вітаємо всіх батьків та спортсменів,Всі показали гідний результат, всі великі молодці, не зупиняємося на досягнутому і йдемо далі.

15- 18.04.2021 р. у м. Бердичів проходив Зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2007-2008 р.н. Маємо такі результати: Цяцюк Арсен добув бронзу, Іван Янін залишився без медалі, але бився як тигр!Вітаємо спортсменів і тренера Ярового Івана Геннадійовича! Бажаємо рухатися вперед і підкорювати все нові і нові п’єдестали. Домагатися найкращих результатів і бути лідерами.

Контакты

Свяжтесь с нами и мы ответим на все вашы вопросы

location